fbpx

  Blog

  dieta sirtfood

  Temat diety sirtfood od pewnego czasu nie schodzi z ust dietetyków i trenerów, a także dziennikarzy i blogerów kulinarnych. To wszystko za sprawą brytyjskiej piosenkarki Adele, która w ciągu kilku miesięcy przeszła spektakularną metamorfozę i zrzuciła ponad 40 kilogramów! Twórcy tego systemu odżywiania, Aidan Goggins i Glen Matten, zapewniają, że dieta sirtfood jest zdrowa, bezpieczna i odżywcza oraz obiecują utratę tkanki tłuszczowej, brak uczucia głodu, poprawę samopoczucia i wzrost energii witalnej, bez konieczności wykonywania wyczerpujących ćwiczeń fizycznych.

  dieta pudełkowa

  Jeśli  zdrowie jest dla nas cenne – dieta pudełkowa nie jest droga. Za odpowiednią cenę dostarczamy swojemu ciału zbilansowanej diety, bogatej w składniki odżywcze i, w zależności od wyboru, bez glutenu bądź alergicznych składników. Menu diet pudełkowych powstają w synergii między kucharzami, konsumentami i specjalistami-dietetykami, który wiedzą, co jest potrzebne w danym wieku, przy stylu życia, który uprawiamy.

  dieta bezmięsna

  Rosnąca świadomość konsumentów sprawia, że coraz więcej osób rezygnuje ze spożywania mięsa. Wiąże się to z przekonaniami ideologicznymi lub chęcią poprawy stanu swojego zdrowia. Coraz więcej ludzi słyszy od swojego lekarza, że ograniczenie mięsa byłoby dla nich wskazane, jeśli zależy im na poprawieniu wyników badań. Jak zrezygnować z mięsa, ale wciąż dobrze się odżywiać? Czy jest to w ogóle możliwe?

  nietolerancja glutenu

  Gluten jest białkiem roślinnym, znajdującym się w pszenicy, jęczmieniu, życie oraz orkiszu, a także w większości produktów zbożowych oraz w tych, do których wyrobu użyto mąki. Chociaż przez większość konsumentów jest łatwo przyswajalne, część z nich wykazuje nietolerancję na to białko. Sprawdź w naszym wpisie, z czego wynika uczulenie na gluten, pod

  zdrowa żywność

  Odpowiednia dawka ruchu, bilans, między życiem zawodowym a prywatnym, właściwa ilość snu, a przede wszystkim… dieta. Ona właśnie najbardziej wpływa na Twoje zdrowie. Stare porzekadło „jesteś tym, co jesz” odzwierciedla bardzo prostą prawdę: razem z określonymi produktami spożywczymi dostarczamy od naszych organizmów konkretne substancje. Podczas gdy jedne mogą prowadzić nawet do groźnych chorób, inne pozytywnie wpływają na zdrowie, przyczyniając się do lepszej kondycji i witalności. Sprawdź, jak powinna być zbilansowana prawidłowa dieta. Dlaczego warto zdecydować się na catering dietetyczny?

  Płatności on-line obsługuje  Logo PayU

  Zamówienia telefoniczne:
  606 211 181

   

  E-mail:  info@fit-dieta.pl

  © 2023 FIT-DIETA. All Rights Reserved.