fbpx

  Dieta pudełkowa - Wrocław

  Dieta pudełkowa ma wiele zalet, a jedną z największych jest oszczędność czasu, którego nie musisz poświęcać na układanie jadłospisu, robienie zakupów i przygotowywanie posiłków. Rozwiązanie to powstało z myślą o osobach zapracowywanych oraz tych, które po prostu nie lubią gotować, a chcą mieć pewność, że spożywane przez nich jedzenie jest pełnowartościowe. Posiłki oferowane w ramach diety pudełkowej są zawsze świeże i smaczne. Komponowane na podstawie wstępnego wywiadu dietetyka z klientem, odpowiadają na jego indywidualne potrzeby.

  W Fit Dieta Catering przygotowujemy posiłki w pełni zbilansowane. Możesz zamówić u nas m.in. pudełkową dietę wegetariańską oraz posiłki bez glutenu. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy także osoby o dużej aktywności fizycznej oraz wszystkich, którzy w sposób bezpieczny chcą oczyścić swój organizm z toksyn za pomocą odpowiednio przygotowanych soków.

  Catering pudełkowy z dostawą do drzwi

  Oferujemy catering pudełkowy z dostawą do drzwi Twojego domu, biura czy innego miejsca. Jedzenie dowozimy od niedzieli do piątku o godzinach indywidualnie ustalanych podczas składania zamówienia. Jedzenie jest zawsze szczelnie zapakowane i zabezpieczone. Dania przeznaczone do spożycia na ciepło wystarczy podgrzać w mikrofalówce i jeść, ciesząc się ich pysznym smakiem. Dostawa cateringu dietetycznego we Wrocławiu, Oławie, Brzegu i okolicznych miejscowościach jest bezpłatna. Za niewielką dopłatą dowozimy jedzenie do klientów również z dalszych miejscowości. Zamówienia na detox sokowy realizujemy na terenie całego kraju.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Płatności on-line obsługuje  Logo PayU

  Zamówienia telefoniczne:
  606 211 181

   

  E-mail:  info@fit-dieta.pl

  © 2023 FIT-DIETA. All Rights Reserved.