fbpx

  EKO

  Bądź Eko i dbaj o Środowisko !

  Catering dietetyczny - BRZEG

  W trosce o nasze otoczenie wprowadziliśmy już na początku działalności ekologiczne opakowania - meOrganic są w 100% biodegradowalne. Nasze opakowania produkowane są z pulpy celulozowej i po użyciu, w całości ulegają rozkładowi jako odpad organiczny lub tektura papierowa. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji , a celuloza z której są wytwarzane, pozyskiwana jest z certyfikowanych upraw drzew iglastych oznaczonych znakiem FSC Forests for All Forever.

  Zobacz deklarację zgodności

  Wnętrze tacki zabezpiecza biolaminat, który podobnie jak opakowanie ulega biodegradacji. Ich rozkład w odpowiednich warunkach trwa zaledwie 12 tygodni! Jeśli - tak jak nam - zależy Ci na losie naszej planety, możesz wybrać opcję opakowań lub sztućców eko podczas zamawiania dowolnej z naszych diet.

   

  EKOLOGICZNE OPAKOWANIA

  EKOLOGICZNE OPAKOWANIA

  Bardzo długo szukaliśmy idealnego rozwiązania, aby mieć pewność, że nasze pudełka spełniać będą najwyższe normy oraz gwarantować 100% ekologiczność. Na szczęście udało nam się odnaleźć to czego szukaliśmy :)

   

  EKOLOGICZNE SZTUĆCE

  EKOLOGICZNE SZTUĆCE

  Do każdej z diet jest możliwość zamówienia ekologicznych sztućców za dodatkową opłatą. Sztućce zapakowane są w biodegradowalną folię, zaś same wykonane są z tworzywa naturalnego polikwasu mlekowego (PLA), przygotowane ze skrobi kukurydzianej. Sztućce te możesz bez obaw wyrzucać do odpadów zmieszanych nie martwiąc się o zanieczyszczenie środowiska.

   

  EKOLOGICZNA TORBA WIELOKROTNEGO UŻYTKU

  EKOLOGICZNA TORBA WIELOKROTNEGO UŻYTKU

  Czasem najprostsze, dobrze znane rozwiązania okazują się najlepsze. Komplet naszych posiłków przywozimy codziennie w papierowej torbie - to opakowanie wykorzystujące minimalną ilość surowców, łatwe w utylizacji i optymalne w przechowywaniu. I co najważniejsze - wcale nie musi być jednorazowe. Wykorzystaj naszą torbę po raz kolejny! Świetnie nadaje się do przechowywania makulatury, innych odpadów lub po prostu do przeniesienia potrzebnych akurat rzeczy.

  To co - koniec z jednorazówkami?

   

   

  Środowisko na 1 miejscu -jesteśmy EKO

   

  Strefa bezpłatnych dostaw

  Dietę pudełkową dostarczamy na terenie Brzegu, Oławy, Jelcza-Laskowic, Opola, Namysłowa, Wrocławia (oraz pobliskich miejscowości) i Wiązowa.
  Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoja lokalizacja znajduje się w obrębie dowozu, skontaktuj się z nami telefonicznie. Za niewielką dopłatą, możemy poszerzyć zakres dostaw.
  Godziny dostawy odbywają się między 16:00 a 22:00

  mapa zasiegu

  me.organic

  Płatności on-line obsługuje  Logo PayU

  Zamówienia telefoniczne:
  606 211 181

   

  E-mail:  info@fit-dieta.pl

  © 2023 FIT-DIETA. All Rights Reserved.