fbpx

Nasz dietetyk

 

 

Dietetyczka

Dr n.med. Martyna Bednarczyk


Dietetyk kliniczny, absolwentka dietetyki Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie oraz biotechnologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.
Właścicielka Poradni dietetycznej DietoVit. Dodatkowo pracuje na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Jej największą pasją jest praca ze studentami, których uczy, w jaki sposób zdrowe odżywianie może zapobiegać rozwojowi większości chorób.

Autorka wielu publikacji i badań z zakresu biologii molekularnej raka jelta grubego. Brała czynny udział w kilkudziesięciu konferencjach Polskich i zagranicznych, w tym w Chinach.
Pasjonatka zdrowego stylu życia. Kocha gotować, tworzy nowe przepisy dla swoich pacjentów. Większość prepisów publikuje na blogu https://dietovit-dietetyk.blogspot.com/. Ponadto, prowadzi jedną z najszybciej rozwijających się grup na Facebooku dotyczących zdrowego odżywiania ( zobacz )
Specjalizuje się w dietach redukcyjnych oraz w żywieniu w wielu jednostkach chorobowych i alergiach pokarmowych. Współpracuje z pacjentami z niedoczynnością/nadczynnością tarczycy, Hashimoto, insulinuopornością, cukrzycą, PCOS, nadciśnieniem itp. Układa również jadłospisy dla osób uprawiających sport oraz dla dzieci i młodzieży. Pomaga zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe.

Jej motto to DIETA TO NIE KARA - na diecie nie musimy sobie wszystkiego odmawiać, a z jedzenia należy czerpać przyjemność.

 

Pytanie do dietetyka

Proszę podać swoje imię
Proszę wpisać poprawny adres e-mail
Proszę wpisać treść pytań
Zgoda musi być udzielona aby wysłać formularz

Płatności on-line obsługuje  Logo PayU

Zamówienia telefoniczne:
606 211 181

733 227 707

 

E-mail:  info@fit-dieta.pl

© 2021 FIT-DIETA. All Rights Reserved.