fbpx

Koszyk jest pusty

  Catering dietetyczny – Oleśnica


  Dostawy odbywają się w godzinach
  od 16:00 do 22:00 

  Smaczna i zdrowa dieta pudełkowa Fit-Dieta Catering Dietetyczny cieszy się coraz większą popularnością!
  Teraz jesteśmy również w Oleśnicy! Dostarczamy zestawy pysznych i świeżych dietetycznych posiłków od niedzieli do piątku w godzinach popołudniowych – posiłki na sobotę i niedzielę dowozimy w piątek. Interesuje Cię dieta pudełkowa? Nasz catering  będzie Ci odpowiadać!

  Jesteś wiecznie zabieganym i zapracowanym mieszkańcem Oleśnicy? Chcesz odżywiać się smacznie i zdrowo? Zatrzymaj się na chwilę i zmień swoje podejście do jedzenia. Nie szukaj więcej wymówek.

  Zrezygnuj z wysoko przetworzonych dań i przejdź na zdrowszą stronę życia, wybierając catering dietetyczny Fit-Dieta Catering Dietetyczny.  Nie wiesz na którą dietę się zdecydować? Nasz dietetyk pomoże Ci dobrać odpowiednią, całkowicie za darmo. Nie tolerujesz bądź nie lubisz niektórych składników? Nie ma problemu, możesz je bezpłatnie wykluczyć.  Dołącz do grona osób, które nam zaufały i zaczęły przygodę z racjonalnym żywieniem!

  Przygotujemy pyszne jedzenie i dowieziemy je prosto pod twoje drzwi. Twoim zadaniem jest jedynie wypakowanie gotowych posiłków do lodówki. Zapomnij o zakupach i spędzaniu mnóstwa godzin w kuchni. Poświęć swój czas na to co kochasz!

  Realizacja dowozu:

  • posiłki dostarczamy od niedzieli do piątku,
  • w piątki dostarczamy też pudełka weekendowe – na sobotę i niedzielę,
  • godziny dostawy ustalane są indywidualnie podczas składania zamówienia,
  • zamówień jednodniowych nie dostarczamy w weekendy.

  Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące dostawy, zapraszamy do kontaktu. Przypominamy, że możesz skorzystać również z konsultacji się z naszą dietetyczką w przypadku wątpliwości przy wyborze odpowiedniej diety.

  Dostawy odbywają się w godzinach od 16:00 do 22:00 

  Strefa bezpłatnych dostaw

  Dietę pudełkową dostarczamy na terenie Brzegu, Oławy, Jelcza-Laskowic, Oleśnicy, Opola, Namysłowa, Wrocławia (oraz pobliskich miejscowości), Strzelina i Wiązowa.
  Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoja lokalizacja znajduje się w obrębie dowozu, skontaktuj się z nami telefonicznie. Za niewielką dopłatą, możemy poszerzyć zakres dostaw.
  Godziny dostawy odbywają się między 16:00 a 22:00

  mapa zasiegu

  Płatności on-line obsługuje  Logo PayU

  Zamówienia telefoniczne:
  606 211 181

  733 227 707

   

  E-mail:  info@fit-dieta.pl

  © 2023 FIT-DIETA. All Rights Reserved.