fbpx

Koszyk jest pusty

  Płatności

   

  1. Klient zobowiązany jest do dokonania płatności przed rozpoczęciem pakietu oraz przesłania potwierdzenia wpłaty na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku braku płatności zamówienie zostanie anulowane.
  2. Opłata za pakiety dietetyczne może być uregulowana przelewem bankowym na konto: PKO BP  82 1020 3668 0000 5902 0467 2095. W tytule wpłaty proszę podać imię i nazwisko zamawiającego oraz numer zamówienia otrzymany w mailu. Potwierdzenie dokonania płatności należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w ciągu 1 dnia roboczego.
  3. Opłata za pakiety dietetyczne może być uregulowana także gotówką – za cały okres z góry. Wpłatę należy przekazać do rąk własnych Kierowcy cateringu dietetycznego – Fit Dieta podczas dostawy w pierwszym dniu zamówienia.
  4. Opłata za pakiety dietetyczne może być uregulowana także płatnością on-line za pośrednictwem serwisu PayU
  5. Na życzenie Klienta catering dietetyczny – Fit Dieta wystawi fakturę VAT. Dane do faktury należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub SMS. Wystawiona faktura VAT zostanie wysłana drogą mailową na adres e-mailowy podany przy zamówieniu lub dołączona do pakietu dietetycznego.

  Płatności on-line obsługuje  Logo PayU

  Zamówienia telefoniczne:
  606 211 181

  733 227 707

   

  E-mail:  info@fit-dieta.pl

  © 2023 FIT-DIETA. All Rights Reserved.