fbpx

  Catering dietetyczny – Wrocław

  Wrocław - catering dietetyczny - dostawy Fit-Dieta


  Dostawy odbywają się w godzinach
  od 16:00 do 22:00 

  Oferujemy catering dietetyczny z darmowym dowozem na terenie Wrocławia i okolic. Dostarczymy jedzenie do twojego domu, biura lub innego wyznaczonego przez Ciebie miejsca. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowujemy m.in. posiłki dla wegetarian oraz osób unikających glutenu. Pomagamy zarówno zrzucić zbędne kilogramy, jak i przybrać na wadze. Z naszych jadłospisów korzystają osoby aktywne sportowo, które doskonale zdają sobie sprawę, że prawidłowo zbilansowana dieta to 70% sukcesu na drodze do pięknej sylwetki.

  Jak zamówić?

  zaznacz kaloryczność,

  wybierz menu,

  wybierz ilość dni,

  zdecyduj, czy chcesz otrzymać posiłki w EKO opakowaniach.

  Catering dietetyczny rozwozimy od niedzieli do piątku – posiłki na sobotę i niedzielę dowozimy w piątek. Godzina dostawy ustalana jest przy składaniu zamówienia.

  Uwaga, w weekendy nie dostarczamy jednodniowych zamówień!

  Dlaczego warto wybrać akurat nasz catering?

  Catering Fit Dieta tworzony jest przez ludzi z pasją, fachową wiedzą i ponad 20-letnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Dzięki ścisłej współpracy z dietetykiem jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom diety skuteczne i bezpieczne. Udowadniamy, że zdrowe jedzenie może być także smaczne. Posiłki pakujemy w pudełka biodegradowalne lub standardowe – wybór należy do klienta. Całość jest zapakowana szczelnie i estetycznie w ekologiczne torby wielokrotnego użytku. Podczas transportu jedzenie znajduje się w specjalnych chłodzących pojemnikach.

  Jeżeli chcesz mieć 100% pewność, że nasz catering przypadnie Ci do gustu, skorzystaj z opcji jednego dnia próbnego. W razie wątpliwości przy doborze diety możesz też skorzystać z pomocy naszej dietetyczki.

  Dostawy odbywają się w godzinach od 16:00 do 22:00 

  Strefa bezpłatnych dostaw

  Dietę pudełkową dostarczamy na terenie Brzegu, Oławy, Jelcza-Laskowic, Opola, Namysłowa, Wrocławia (oraz pobliskich miejscowości) i Wiązowa.
  Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoja lokalizacja znajduje się w obrębie dowozu, skontaktuj się z nami telefonicznie. Za niewielką dopłatą, możemy poszerzyć zakres dostaw.
  Godziny dostawy odbywają się między 16:00 a 22:00

  mapa zasiegu

  Płatności on-line obsługuje  Logo PayU

  Zamówienia telefoniczne:
  606 211 181

   

  E-mail:  info@fit-dieta.pl

  © 2023 FIT-DIETA. All Rights Reserved.