Catering pudełkowy z dostawą – Brzeg

Dostawy odbywają się w godzinach

od 16:00 do 22:00

Dostawy cateringu dietetycznego na terenie Brzegu i okolic realizujemy za darmo. Dowieziemy jedzenie do Twojego domu, biura lub innego miejsca. Korzystając z naszych usług, będziesz cieszyć się z codziennych zbilansowanych i zdrowych posiłków. Zamawiając zestaw, zaznacz kaloryczność swojego planu dietetycznego, wybierz menu, ilość dni oraz czy chcesz otrzymać catering w EKO opakowaniach.
Dzięki różnorodności oferowanych przez nas diet jesteśmy pewni, że znajdziesz idealną opcję dla siebie. Nie jesz mięsa? Postaw na dietę wegetariańską. Cierpisz na celiakię lub nadwrażliwość na gluten? Wybierz posiłki pozbawione tego składnika. W naszej ofercie znajdziesz także menu ze standardowym zdrowym jedzeniem i jadłospisy dla sportowców, a nawet soki na oczyszczenie organizmu.
Jeżeli jednak nadal nie wiesz, na którą opcję się zdecydować, zawsze możesz skorzystać z pomocy naszej dietetyczki, która z chęcią doradzi Ci przy doborze odpowiedniej diety.

Jak zamówić dietę?

Krok 1

Kaloryczność

Wyznacz ile kalorii dziennie
potrzebujesz w swojej diecie

Krok 2

Dni dostawy

Zaznacz, w które dni potrzebujesz
dostawy posiłków

Krok 3

Wybierz menu

Wybierz dietę, która odpowiada Twoim wymaganiom

Catering dietetyczny rozwozimy od niedzieli do piątku – posiłki na sobotę i niedzielę dowozimy w piątek. Godzina dostawy ustalana jest przy składaniu zamówienia.

Uwaga, w weekendy nie dostarczamy jednodniowych zamówień!

Dlaczego akurat warto wybrać

nasz catering?

Catering Fit Dieta tworzony jest przez ludzi z pasją, fachową wiedzą i ponad 20-letnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Dzięki ścisłej współpracy z dietetykiem jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom diety skuteczne i bezpieczne. Udowadniamy, że zdrowe jedzenie może być także smaczne. Posiłki pakujemy w pudełka biodegradowalne lub standardowe – wybór należy do klienta. Całość jest zapakowana szczelnie i estetycznie w ekologiczne torby wielokrotnego użytku. Podczas transportu jedzenie znajduje się w specjalnych chłodzących pojemnikach. Jeżeli chcesz mieć 100% pewność, że nasz catering przypadnie Ci do gustu, skorzystaj z opcji jednego dnia próbnego. W razie wątpliwości przy doborze diety możesz też skorzystać z pomocy naszej dietetyczki.

Strefay darmowych dostaw:

Dietę pudełkową dostarczamy na terenie Brzegu, Oławy, Jelcza-Laskowic, Opola, Namysłowa, Wrocławia (oraz pobliskich miejscowości) i Wiązowa.Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoja lokalizacja znajduje się w obrębie dowozu, skontaktuj się z nami telefonicznie. Za niewielką dopłatą, możemy poszerzyć zakres dostaw.

Dostawy odbywają się w godzinach

od 16:00 do 22:00