fbpx

  Dostawy cateringu dietetycznego – Brzeg

  Brzeg - catering dietetyczny - dostawy Fit-Dieta


  Dostawy odbywają się w godzinach
  od 16:00 do 22:00 

  Dostawy cateringu dietetycznego na terenie Brzegu i okolic realizujemy za darmo. Dowieziemy jedzenie do Twojego domu, biura lub innego miejsca. Korzystając z naszych usług, będziesz cieszyć się z codziennych zbilansowanych i zdrowych posiłków. Zamawiając zestaw, zaznacz kaloryczność swojego planu dietetycznego, wybierz menu, ilość dni oraz czy chcesz otrzymać catering w EKO opakowaniach.

  Dzięki różnorodności oferowanych przez nas diet jesteśmy pewni, że znajdziesz idealną opcję dla siebie. Nie jesz mięsa? Postaw na dietę wegetariańską. Cierpisz na celiakię lub nadwrażliwość na gluten? Wybierz posiłki pozbawione tego składnika. W naszej ofercie znajdziesz także menu ze standardowym zdrowym jedzeniem i jadłospisy dla sportowców, a nawet soki na oczyszczenie organizmu.

  Jeżeli jednak nadal nie wiesz, na którą opcję się zdecydować, zawsze możesz skorzystać z pomocy naszej dietetyczki, która z chęcią doradzi Ci przy doborze odpowiedniej diety.

  Jak realizujemy dowóz?

  Posiłki dowozimy do klientów od niedzieli do piątku. W piątek otrzymasz zestaw weekendowy, czyli posiłki na sobotę i niedzielę. Godzinę dostawy sprawdzisz podczas składania zamówienia – są one ustalane indywidualnie.

  Uwaga! Zamówień jednodniowych nie realizujemy w weekendy.

  Posiłki dostarczamy w biodegradowalnych i standardowych pudełkach – wybór należy do klienta. Zestawy zapakowane są w estetyczne, ale zarazem ekologiczne torby wielokrotnego użytku. Wszystko przewożone jest w specjalnych chłodzących pojemnikach. Dzięki zapewnionym warunkom chłodniczym w czasie transportu możesz cieszyć się pysznymi daniami ze świeżych produktów.

  Dostawy odbywają się w godzinach od 16:00 do 22:00 

   

  Strefa bezpłatnych dostaw

  Dietę pudełkową dostarczamy na terenie Brzegu, Oławy, Jelcza-Laskowic, Opola, Namysłowa, Wrocławia (oraz pobliskich miejscowości) i Wiązowa.
  Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoja lokalizacja znajduje się w obrębie dowozu, skontaktuj się z nami telefonicznie. Za niewielką dopłatą, możemy poszerzyć zakres dostaw.
  Godziny dostawy odbywają się między 16:00 a 22:00

  mapa zasiegu

  Płatności on-line obsługuje  Logo PayU

  Zamówienia telefoniczne:
  606 211 181

   

  E-mail:  info@fit-dieta.pl

  © 2023 FIT-DIETA. All Rights Reserved.