Catering pudełkowy z dostawą – Grodków

Dostawy odbywają się w godzinach

od 16:00 do 22:00

Marzysz o zmianie swojego sposobu żywienia? Zależy Ci na smacznych, świeżych i zdrowych posiłkach? Poznaj naszą usługę cateringową – FIT-DIETA! Nasza oferta to nie tylko jedzenie, to nasza pasja do dobrego smaku i dbałość o Twoje zdrowie.

Dlaczego Wybrać Catering Dietetyczny Grodków ?

Zdrowe Posiłki: Nasza dieta pudełkowa Grodków to efekt połączenia wiedzy dietetyków i pasji kucharzy. Dla nas liczy się nie tylko smak, ale także wartość odżywcza posiłków. Wybieramy tylko najświeższe składniki, starannie dobierając je do każdej z 7 dostępnych diet, min. dieta wegetariańska Grodków czy dieta sportowa Grodków. Twoje zdrowie to nasz priorytet. Nasza kuchnia to harmonia smaków i aromatów. Stawiamy na kreatywność, aby każdy posiłek był wyjątkowy. Masz różnorodne potrzeby żywieniowe? Mamy dla Ciebie aż 7 różnych diet, abyś mógł/mogła wybrać tę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Nasze posiłki przygotowujemy zaledwie kilka godzin przed dostawą, abyś mógł/mogła cieszyć się maksymalną świeżością i walorami odżywczymi. Wszystko to dostępne jest również w eko opakowania Grodków, dbając o naszą planetę. Dostawa z Utrzymaniem Ciągu Chłodniczego: Dbamy o to, aby nasze dania dotarły do Ciebie w idealnej temperaturze. Dostarczamy je autochłodniami, zachowując pełen ciąg chłodniczy. Obecnie świadczymy usługi na terenie województwa opolskiego, dolnośląskiego.

Jak zamówić dietę?

Krok 1

Kaloryczność

Wyznacz ile kalorii dziennie
potrzebujesz w swojej diecie

Krok 2

Dni dostawy

Zaznacz, w które dni potrzebujesz
dostawy posiłków

Krok 3

Wybierz menu

Wybierz dietę, która odpowiada Twoim wymaganiom

Catering dietetyczny rozwozimy od niedzieli do piątku – posiłki na sobotę i niedzielę dowozimy w piątek. Godzina dostawy ustalana jest przy składaniu zamówienia.

Uwaga, w weekendy nie dostarczamy jednodniowych zamówień!

Dlaczego akurat warto wybrać

nasz catering?

Catering Fit Dieta tworzony jest przez ludzi z pasją, fachową wiedzą i ponad 20-letnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Dzięki ścisłej współpracy z dietetykiem jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom diety skuteczne i bezpieczne. Udowadniamy, że zdrowe jedzenie może być także smaczne. Posiłki pakujemy w pudełka biodegradowalne lub standardowe – wybór należy do klienta. Całość jest zapakowana szczelnie i estetycznie w ekologiczne torby wielokrotnego użytku. Podczas transportu jedzenie znajduje się w specjalnych chłodzących pojemnikach. Jeżeli chcesz mieć 100% pewność, że nasz catering przypadnie Ci do gustu, skorzystaj z opcji jednego dnia próbnego. W razie wątpliwości przy doborze diety możesz też skorzystać z pomocy naszej dietetyczki.

Strefay darmowych dostaw:

Dietę pudełkową dostarczamy na terenie Brzegu, Oławy, Jelcza-Laskowic, Opola, Namysłowa, Wrocławia (oraz pobliskich miejscowości) i Wiązowa.Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoja lokalizacja znajduje się w obrębie dowozu, skontaktuj się z nami telefonicznie. Za niewielką dopłatą, możemy poszerzyć zakres dostaw.

Dostawy odbywają się w godzinach

od 16:00 do 22:00