Catering pudełkowy z dostawą – Opole

Dostawy odbywają się w godzinach

od 16:00 do 22:00

Fit-Dieta to pełnowartościowy, zdrowy i dopasowany do potrzeb klienta catering dietetyczny działający również w Opolu.
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla osób które wolą w inny sposób spożytkować swój cenny czas niż gotowanie

Fit – Dieta Catering to ludzie kreatywni i energiczni, dla których najważniejsza jest satysfakcja Klientów. Jesteśmy miłośnikami zdrowej kuchni i dobrego smaku, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy zestaw dostarczał niepowtarzalnych kulinarnych doznań. Zaufało nam już wielu klientów, którzy nieustannie motywują nas do dalszej pracy oraz rozwoju.
Oferujemy m.in. posiłki dla wegetarian, osób unikających glutenu oraz bardzo popularną obecnie dietę SIRTFOOD tzw. dietę Adele.
Pomagamy zarówno zrzucić zbędne kilogramy, jak i przybrać na wadze.
Każdego dnia otrzymasz od nas zestaw 5 zbilansowanych posiłków w formie pudełkowej.

Przewiezione w odpowiednich warunkach dotrą do Ciebie całkowicie świeże i gotowe do spożycia, wystarczy tylko podgrzać w mikrofali.

Jak zamówić dietę?

Krok 1

Kaloryczność

Wyznacz ile kalorii dziennie
potrzebujesz w swojej diecie

Krok 2

Dni dostawy

Zaznacz, w które dni potrzebujesz
dostawy posiłków

Krok 3

Wybierz menu

Wybierz dietę, która odpowiada Twoim wymaganiom

Catering dietetyczny rozwozimy od niedzieli do piątku – posiłki na sobotę i niedzielę dowozimy w piątek. Godzina dostawy ustalana jest przy składaniu zamówienia.

Uwaga, w weekendy nie dostarczamy jednodniowych zamówień!

Dlaczego akurat warto wybrać

nasz catering?

Catering Fit Dieta tworzony jest przez ludzi z pasją, fachową wiedzą i ponad 20-letnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Dzięki ścisłej współpracy z dietetykiem jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom diety skuteczne i bezpieczne. Udowadniamy, że zdrowe jedzenie może być także smaczne. Posiłki pakujemy w pudełka biodegradowalne lub standardowe – wybór należy do klienta. Całość jest zapakowana szczelnie i estetycznie w ekologiczne torby wielokrotnego użytku. Podczas transportu jedzenie znajduje się w specjalnych chłodzących pojemnikach. Jeżeli chcesz mieć 100% pewność, że nasz catering przypadnie Ci do gustu, skorzystaj z opcji jednego dnia próbnego. W razie wątpliwości przy doborze diety możesz też skorzystać z pomocy naszej dietetyczki.

Strefay darmowych dostaw:

Dietę pudełkową dostarczamy na terenie Brzegu, Oławy, Jelcza-Laskowic, Opola, Namysłowa, Wrocławia (oraz pobliskich miejscowości) i Wiązowa.Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoja lokalizacja znajduje się w obrębie dowozu, skontaktuj się z nami telefonicznie. Za niewielką dopłatą, możemy poszerzyć zakres dostaw.

Dostawy odbywają się w godzinach

od 16:00 do 22:00