fbpx

  Dieta BEZGLUTENU I LAKTOZY

  Jesteś na diecie bezglutenowej i szukasz gotowych posiłków? A może dopiero chcesz na nią przejść, ale sam nie potrafisz przygotować jadłospisu? W obu przypadkach jesteśmy w stanie szybko Ci pomóc. Oferujemy posiłki bezglutenowe z dowozem do domu lub biura, dostosowywane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Ich komponowaniem zajmuje się nasza doświadczona dietetyczka – dr n.med. Martyna Bednarczyk, która stawia na zróżnicowane menu, udowadniając tym samym, że zdrowa dieta nie musi być wcale nudna i pełna wyrzeczeń. Przekonaj się, że dla wszystkiego można znaleźć smaczny zamiennik. Gotowe posiłki w ekologicznych pudełkach dowozimy na terenie Wrocławia i okolicznych miast.

   

  Dieta BEZ GLUTENU I LAKTOZY w skrócie:


  Fit Dieta dieta dla osób chorujących na celakię lub mających nietolerancję glutenu,
  Fit Dieta z diety wykluczono zboża zawierające gluten,
  Fit Dieta do przygotowania posiłków wykorzystuje się mąki bezglutenowe,
  Fit Dieta nie zawiera pszenicy, żyta, orkiszu, jęczmienia,
  Fit Dieta produkty glutenowe zostały zastąpione produktami naturalnie bezglutenowymi, jak kasza jaglana, gryczana czy makaron kukurydziany.

   

   

  Zamówienie

   

  Catering bezglutenowy

  Korzystając z naszego cateringu bezglutenowego, zyskasz pięć pełnowartościowych i pysznych posiłków na każdy dzień, dopasowanych do potrzeb Twojego organizmu. Dieta bezglutenowa jest stosowana w przypadku celiakii, alergii i nadwrażliwości na gluten, co objawia się dolegliwościami ze strony przewodu pokarmowego. Ponieważ, właściwe bilansowanie posiłków w diecie bezglutenowej dla wielu osób bywa dużym wyzwaniem, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Bardzo ważny jest dobór składników tak, aby zostało pokryte zapotrzebowanie na energię, makro- i mikroskładniki oraz witaminy i związki mineralne.

  Zalety cateringu bezglutenowego Fit Dieta:


  • Dieta skomponowana przez naszą Panią dietetyk zawiera pełnowartościowe i zbilansowane posiłki. Z menu wykluczone zostały produkty zawierające gluten, źródło węglowodanów stanowią produkty naturalnie bezglutenowe, jak ryż, kasza jaglana, gryka, tapioka czy kukurydza. Bierzemy również pod uwagę fakt, że niektóre produkty z natury bezglutenowe mogą być zanieczyszczone glutenem (np. popularne płatki owsiane), dlatego używamy tylko produktów z oznaczeniem GLUTEN FREE.

  • Dieta bezglutenowa występuje w kilku wariantach kalorycznych: 1200, 1500, 1800, 2100, 2500.

  • Odpowiednio zbilansowana dieta bez glutenu przeznaczona jest dla osób, którym zależy na utracie nadprogramowych kilogramów, utrzymaniu obecnej masy ciała oraz dla tych, którym po prostu zależy na zdrowym odżywianiu.

   

  zamówienie

   

   

  Lista alergenów wg Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 1169/2011 w odniesieniu do składników obecnych w środkach żywności.

  1. Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut lub ich szczepy hubrydowe) i produkty pochodne
  2. Skorupiaki i produkty pochodne
  3. Jajka i produkty pochodne
  4. Ryby i produkty pochodne
  5. Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne
  6. Soja i produkty pochodne
  7. Mleko i produkty pochodne
  8. Orzechy tj. migdały (Amygdaluscommunis L), orzechy laskowe (Corylusavellana), orzechy włoskie (Juglansregia), nerkowce (Anacardiumoccidentale), orzechy pekan (Caryaillinoiesis/Wangenh/K.Koch), orzechy brazylijskie (Bertholletiaexelsa), pistacje (Pistaciavera), orzechy makadamie lub orzechy Queensland (Macadamiaternifolia) i produkty pochodne
  9. Seler zwyczajny i produkty pochodne
  10. Gorczyca i produkty pochodne
  11. Nasiona sezamu i produkty pochodne
  12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/l w przeliczeniu na SO2
  13. Łubin i produkty pochodne
  14. Mięczaki i produkty pochodne

  Płatności on-line obsługuje  Logo PayU

  Zamówienia telefoniczne:
  606 211 181

   

  E-mail:  info@fit-dieta.pl

  © 2023 FIT-DIETA. All Rights Reserved.