fbpx

  Catering dietetyczny – Oława

  Oława - catering dietetyczny - dostawy Fit-Dieta


  Dostawy odbywają się w godzinach
  od 16:00 do 22:00 

  Catering dietetyczny na terenie Oławy i okolic rozwozimy całkowicie za darmo. Wystarczy, że wskażesz nam swój adres – domu, biura lub innego miejsca – a my zajmiemy się resztą. Na każdy dzień otrzymasz od nas zestaw 5 zbilansowanych posiłków, zarówno zdrowych, jak i smacznych.

  Przewiezione w odpowiednich warunkach chłodniczych dotrą do Ciebie całkowicie świeże i gotowe do spożycia. Dania na ciepło wystarczy podgrzać w mikrofalówce. Wszystkie nasze posiłki przygotowywane są z wysokiej jakości produktów pozyskiwanych od sprawdzonych dostawców. Każde menu układane jest przy współpracy z dietetykiem – dr n.med. Martyną Bednarczyk. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na przeróżne potrzeby naszych Klientów, tworząc diety bez glutenu lub standardowe, a także dla wegetarian i sportowców.

  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty

  Realizacja dowozu:

  • posiłki dostarczamy od niedzieli do piątku,
  • w piątki dostarczamy też pudełka weekendowe – na sobotę i niedzielę,
  • godziny dostawy ustalane są indywidualnie podczas składania zamówienia,
  • zamówień jednodniowych nie dostarczamy w weekendy.

  Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące dostawy, zapraszamy do kontaktu. Przypominamy, że możesz skorzystać również z konsultacji się z naszą dietetyczką w przypadku wątpliwości przy wyborze odpowiedniej diety.

  Dostawy odbywają się w godzinach od 16:00 do 22:00 

  Strefa bezpłatnych dostaw

  Dietę pudełkową dostarczamy na terenie Brzegu, Oławy, Jelcza-Laskowic, Opola, Namysłowa, Wrocławia (oraz pobliskich miejscowości) i Wiązowa.
  Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoja lokalizacja znajduje się w obrębie dowozu, skontaktuj się z nami telefonicznie. Za niewielką dopłatą, możemy poszerzyć zakres dostaw.
  Godziny dostawy odbywają się między 16:00 a 22:00

  mapa zasiegu

  Płatności on-line obsługuje  Logo PayU

  Zamówienia telefoniczne:
  606 211 181

   

  E-mail:  info@fit-dieta.pl

  © 2023 FIT-DIETA. All Rights Reserved.